2019-12-08 21:05  -  KS Lechia 06 Mysłowice

Turniej halowy RED BOX

Turniej halowy RED BOX

W dniu 07.12.2019 rozpoczął się cykl spotkań w ramach halowego turnieju RED BOX Liga Maluchów.

Nasz klub reprezentować będą cztery drużyny - po dwie z rocznika 2007 i 2008 a także trenerski eksperyment złożony z zawodników Lechii 06 i RED BOX Katowice z rocznika 2008 wystawionych do zmagań z piłkarzami rok starszymi.

Inauguracyjną kolejkę zdominował bezapelacyjnie pierwszy zespół naszego klubu nie pozostawiając przeciwnikom żadnych złudzeń i zdobywając komplet punktów. Nasza druga drużyna również stanęła na wysokości zadania i pierwszą kolejkę spotkań zakończyła w środku tabeli.

Drużyna Przyjaciele 2008 po trzech spotkaniach zdobyła jeden punkt i klasyfikuje się na przedostatnim miejscu tu jednak też słowa uznania.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że na liście najlepszych strzelców, na dwóch pierwszych pozycjach znajdują się zawodnicy Lechii 06 - Bartosz Karliński z sześcioma trafieniami i Tymoteusz Dobrowolski z pięcioma trafieniami - oby tak dalej chłopaki!
Więcej informacji dostępnych na stronie RED BOX: http://www.redboxsoccer.com/NEW/ligiredbox/ligi/index.php?typ=terminarz&id=554