2019-11-04 20:49  -  KS Lechia 06 Mysłowice

UKS RUCH II CHORZÓW

4

:

7

Dnia 3 listopada w niedziele o godzinie 12.00 rozegraliśmy mecz z Ruchem Chorzów na własnym boisku. Mecz rozpoczął się dla naszej drużyny idealnie po pięknym przerzucie Grzegorczyka i zgraniu Michalskiego do piłki dopada Muchel i strzałem z ponad 20 metrów trafia do siatki. Odpowiedz gości była bardzo szybka po naszym nieporozumieniu obrońcy z bramkarzem zawodnik Ruchu trafia do pustej bramki. Po naszym kolejnym błędzie jest 2:1 dla gości ale po chwili już jest 2:2. Po raz kolejny popełniamy kardynalny błąd... i jest 3:2 dla gości. Jednak przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę sędzia dyktuje rzut karny dla naszej drużyny  - schodzimy na przerwę z wynikiem 3:3. W drugiej połowie Ruch okazał się dużo lepszy, mecz kończy się 7:4. Ewidentnie było widać jak z minuty na minutę brakowało nam sił a goście to wykorzystali. Jedynym pocieszeniem może być fakt, że Muchel strzelił 4 bramki! Popełniliśmy zbyt dużo błędów indywidualnych aby ten mecz choćby zremisować. Teraz pozostaje czekać na ostatni mecz w tym sezonie ze Spartą Katowice i musimy się zrehabilitować.