2019-10-27 20:36  -  KS Lechia 06 Mysłowice

KS Lechia 06 Mysłowice

0

:

2

Od samego początku meczu atmosfera mysłowickich derbów udzieliła się zawodnikom obu drużyn - dość nerwowe początkowe 5 min jako pierwsi opanowali zawodnicy drużyny Lechii, którzy zaczęli przeważać na boisku stwarzając sobie coraz więcej okazji bramkowych. Wysoki pressing naszych piłkarzy przyniósł efekt w 13-ej minucie, kiedy po przejęciu piłki w środku pola przez Piotrka Nosolika i jego indywidualnej akcji piłka znalazła drogę do siatki i Lechici mogli się cieszyć z otwarcia wyniku.
Długo nie musieliśmy czekać na kolejną bramkę - bardzo dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego kapitalnie  wykończył strzałem głową Wiktor Grabowski - pierwsza połowa kończy się wynikiem 2:0.

Druga połowa zaczęła się od zmasowanych ataków Unii kosztowy - byli oni bliscy zdobycia bramki, ale dobrze dysponowany bramkarz Lechii Bruno Garbiec wyłapał trudną piłkę, która po Koźle zmieniła kierunek lotu.
Sił Unii wystarczyło na zaledwie 10min,  po których Lechia przejęła inicjatywę stwarzając sobie parę  dogodnych sytuacji. Bardzo dobra gra całej drużyny spowodowała że mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla Lechii  i to oznacza, że przez całą zimę to Lechici królują w Mysłowicach w roczniku 2007!!!!!